Krajská soutěž 1A třída skupina B

OPATOVICE „A“  :  URČICE

3           :           1

Branky: Gerhard, Hendrych, Klvaňa T.

Mužstvo Určic, které u nás tento toto kolo hrálo, má zkušený kádr a loni hrálo krajský přebor. Zpočátku utkání si hosté vytvořili mírnou převahu, ale ta s přibývajícím čase vzala za své a navrch začalo mít naše mužstvo. Tato převaha přinesla ovoce v podobě branky. Po našem rohu si zezadu zběhl Gerhard a dal naši první branku. Hosté měli  možnost vyrovnat z nařízené penalty, ale tady se vytáhl brankář Vinklárek, který střelu vyrazil. Tímto stavem skončil první poločas. V druhé části hry jsme měli opět převahu. Branky v této části hry zaznamenal Hendrych v 53. minutě. V 60. minutě přišel na hřiště Tomáš Klvaňa jeho první kontakt s míčem, znamenal třetí branku v síti hostí. Hostům se podařilo v 80. minutě snížit na konečných 3:1.

Okresní přebor

PROSENICE  :  OPATOVICE „B“

4           :           2

Branky: Bělík L. 2

Béčko hrálo v Prosenicích. V první poločas skončil remízou 2:2. Ve druhém se trefili pouze domácí a vyhráli. My jsme své šance promarnili.