Informace

* PENALTOVÝ KRÁL

Vydáno dne 04. 07. 2017 (997 přečtení)

VYHRÁL SEDNÁCTILETÝ KUBEŠA PAVEL


PENALTOVÝ KRÁL 2017

TJ Sokol Opatovice slavil 70. let od svého vzniku. Uspořádal sportovní odpoledne, ve kterém měli vyžití jak děti, tak i dospělí.

Hlavním programem byl turnaj v kopání pokutových kopů „Penaltový král“.  Sedmdesát tři střelců ve věku od patnácti do šedesáti let celé odpoledne střílelo na brány ve snaze získat hlavní výhru deset tisíc korun. Proti nim stálo šest brankařů, kteří byli hlavní překážkou jejich snahy.

K vidění byly různé styly provedení penalt. Někteří volili umístěné střely, jiní vsadili na razanci a nechyběla při kopech ani chytrost.

Mezi střelci se objevila také jedna žena a určitě se neztratila. Markéta Sehnálková se dostala mezi posledních dvacet a to už na tribuně sedělo hodně renomovaných exekutorů pokutových kopů. S přibývajícími koly bylo pořád těžší dostat míč do sítě. Po šesté hodině večerní se všichni přihlížející vítěze dočkali.

Tím, kdo měl nejpevnější nervy, o což v závěru soutěže určitě šlo, byl teprve sedmnáctiletý střelec z Jezernice Pavel Kubeša. Získat deset tisíc korun do začátku prázdnin je pro mladého muže zcela určitě příjemný příspěvek. Jako druhý skončil Zdeněk Adam z Radotína, který byl oceněn kopačkami za pět tisíc korun. Na třetím místě skončil Laďa Bělík se značkovým míčem.

Svou soutěž kdo zneškodní nejvíce střel měli i gólmani. Se sedmnácti úspěšnými zákroky se mohli pochlubit hned tři, Ondra Vinklárek, Jakub Tomeček a Jakub Rakovský.

Závěrečnou tečkou programu byla taneční zábava.

 Pořadatelé děkují za účast všem kdo přišli soutěžit a i těm, kteří se přišli jen podívat.

Na závěr jeden z názorů diváka:

“Když to letos vyhrál dorostenec, tož to na rok možu vyhrát i já.“

Je to výzva i pro ostatní do příštího ročníku.  


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Autor: Vymětalík Pavel | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
©2005 by www.opatnet.cz | Powered by phpRS |
RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1