Okresní přebor

OPATOVICE „B“     :    HORNÍ ÚJEZD

3        :          2

Branky: Číhal L., Klvaňa L., Strnadel P.

Výborný a pohledný zápas mohli diváci sledovat, při otevření jarní části okresního přeboru. Utkaly se mužstva, která hrají špici okresního přeboru. Naše béčko hostilo mužstvo nedalekého Horního Újezda. S mužstvem soupeře máme společný mládežnický tým a tak se setkali hráči, kteří spolu v mládežnických kategoriích hrávali. Nikdo však nikomu nic nedaroval zadarmo a to ani v hledišti. Byl to, ale férový a nezáludný souboj, který se divákovi určitě líbil. Ani jedno mužstvo nebránilo a hrál se oboustranně útočný fotbal. Do vedení šli hosté. Našemu mužstvu se do konce první půle podařilo vyrovnat a tak se do šaten šlo za stavu 1:1. Druhý poločas patřil našemu týmu. Nejprve Lukáš Klvaňa a poté Peťa Strnadel dali branky a bylo 3:1. Tento náskok se zdál být rozhodující a také byl. Hostům se podařilo pouze zkorigovat výsledek na konečných 3:2 ve prospěch Opatovic. Obě mužstva mají shodně po třiceti bodech a obsadily první dvě příčky okresního přeboru.