Vydáno dne 09. 03. 2015 (2932 přečtení)

BYLY AJ BEDNY

SOKOL V ZIMĚ NEZAHÁLEL

Sokol má své aktivity i v zimním období. Je to stolní tenis a cvičení pro ženy. Fotbalisté mají svou nepopulární zimní přípravu.

Najdou se ale jednotlivci, členové našich oddílů, kteří soutěží i v zimních sportech.

Jejich výsledky přitom určitě stojí za zveřejnění, protože každý úspěch není jen úspěchem Sokola,

ale i dobrou reprezentací naší obce.

Jedná se o běžkařské a běžecké závody a sbíraly se přitom i stupně vítězů.

V únoru 6. 2. jsme ve Vsetíně ovládli běžkařský závod a to díky Mirovi Gerhardovi, který skončil na druhém místě a Bohušovi Kučerovi který skončil na místě třetím.

Na dalším závodě, který se konal 14.2. v Brumově nenašel přemožitele ve své kategorii Bohuš Kučera. Mira Gerhard skončil na sedmém místě.

HOSTÝNSKÝ YETTY  se jel 21.2. na trase Hostýn-Troják jsme získali další  bednu díky Milanu Vinklárkovi, který skončil na třetím místě. Bohuš Kučera skončil pátý.

Téhož dne se ve Velkých Karlovicích konal závod českého poháru v dálkových bězích na běžkách KARLOVSKÁ  50. Ve velmi těžké a kvalitní konkurenci skončil Mira Gerhard 51. a Tomáš Klvaňa 170.

Týden po KARLOVSKÉ 50 se konala ve Velkých Karlovicích NOČNÍ STOPA VALACHY a zde skončil Mira Gerhard na 38. místě.

Poslední víkend v únoru se otvírala i běžecká sezóna a to ROHANOVSKÁ 10. Týden po úspěchu na běžkách, Milan Vinklárek přesedlal na běh. Přesto, že to byl silniční závod na 10km a Milan závodí především v horských bězích přes 60km, tak se neztratil a mezi zahraničními běžci a českou silniční elitou  skončil 75. místě z 600 závodníků.

Těmto mužům, kteří milují sport, patří dík, za dobrou reprezentaci obce i naší TJ.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Autor: Vymětalík Pavel | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek