Opatovice - A

* DERBY V BĚLOTÍNĚ

Vydáno dne 06. 10. 2013 (3538 přečtení)

ZASLOUŽENÁ VÝHRA

Toto kolo slavil opatovský fotbal úspěch, který není zase tak častý. Mužstva mužů své zápasy vyhrály a mládež, kterou máme ve spolupráci s okolními jednotami, také své zápasy dovedla do vítězného konce. Získali jsme tedy toto kolo maximální počet bodů.

1.A třída skupina B                         9. kolo

BĚLOTÍN   :  OPATOVICE „A“

1          :           2

Branky – Pala, Sedláček

Áčko hrálo na půdě Bělotína. Čekal se tvrdý boj a předpoklady se potvrdily.
Opatovice měly za první část hry tři dobré příležitosti ke skorování a jednu z nich Pala hlavou proměnil. Domácí měli dvě velmi dobré šance. Jednou šli sami na bránu a podruhé těsně před koncem první půle kopali pokutový kop. Obě brankař Bělík zneškodnil. Zejména vyražení dobře kopnuté penalty zaslouží pochvalu.
V druhé části hry měly Opatovice převahu a moc toho domácím nepovolili. Domácí i když pod tlakem tak bránili velmi dobře a tak v této části hry nebylo mnoho šancí vidět. Z těch co se naskytly byla jedna úspěšná. Hostaša zahrál rohový kop na přední tyč, tam byl nejvýše Sedláček a hlavou poslal Opatovice do vedení 2:0. Domácí docílili svého jediného úspěchu až v devadesáté minutě a hlavní rozhodčí po tomto gólu ukončil utkání. Opatovice tedy vyhrály 2:1 a odvezly si z Bělotína tři body.

Když se ohlédneme za utkáním tak výsledek je spravedlivý. Hosté měli o něco víc šancí, ale hlavně dominovali v poli a měli také míč více pod kontrolou než domácí.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Vymětalík Pavel | Počet komentářů: 10739 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek