Okresní přebor                                5. kolo

OPATOVICE „B“    :    SOBĚCHLEBY

2         :           0

Branky –  Číhal R, Číhal L.

Béčko hrálo s nedalekými Soběchleby. První šanci hned zpočátku měli hosté. To bylo ale až na malé vyjímky vše, co ukázali. Béčko zmáčklo soupeře neuvěřitelným způsobem a divák mohl sledovat jednu brankovou příležitost za druhou. První poločas jsme jich měli určitě deset. Bohužel všechny bez efektu. Bylo až neuvěřitelné, co lze všechno zahodit. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Naše mužstvo tlačilo a zahazovalo jednu šanci za druhou. Bylo asi deset minut do konce, kdy se divákům a určitě i hráčům odlehčilo. V této době se trefil Radim Číhal. Hosté se pokusili o srovnání, ale byli za to potrestáni, když důrazně šel za míčem Lukáš Číhal a zvýšil na 2:0. Vyhráli jsme po obrovském tlaku, ale  žalostná produktivita při proměňování šancí se nám může někdy také vymstít.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Vymětalík Pavel | Počet komentářů: 6199 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek