Okresní přebor                                6. kolo

OPATOVICE „B“      :    SOBĚCHLEBY
                           4         :          3

Branky –  Koláček 2, Hostaša, Novotný
Průběh zápasu opatovského béčka s mužstvem Soběchleb by mohl sloužit jako scénář k akčnímu filmu. Takové bylo napětí a reakce diváků, kteří sledovali toto klání.
Tři chyby na počátku utkání, znamenaly vedení mužstva Soběchleb ve dvanácté minutě 0:3. V tuto dobu většina diváků lámalo nad domácím mužstvem pomyslnou hůl. Kluci však zbraně nesložili a pokusili se o zdánlivě nemožné.
Jako první zavelel k útoku náš nejlepší střelec Koláček a snížil na 1:3. Za tohoto stavu šly mužstva do šaten.
Druhá část zápasu vypadala jako obléhání středověkého hradu. Většina druhé půle utkání se odehrávala před brankou Soběchleb. Druhou branku zaznamenal z přímého kopu Hostaša.
O vyrovnání se postaral svou druhou brankou Koláček z penalty. Ani to však nebyl konec. V samém závěru utkání v devadesáté minutě, se ve vápně hlavou prosadil Novotný a touto brankou obrátil skóre v náš prospěch. Zápas tedy skončil 4:3 pro Opatovice.
Bylo to sice velmi atraktivní utkání, ale ne vždy můžou jít chyby takto napravit.
První čtvrthodina příšerná , zbytek utkání výborný.

Béčko se dělí s mužstvy Kojetína a Újezdce o první příčku tabulky s patnácti body.