Okresní soutěž             skupina B 11. kolo

OPATOVICE „B“ :  JEZERNICE
4          :           1

Branky –Krutil 2, Zela

Nepříjemné mužstvo Jezernice hrálo v neděli na naší půdě. V případě našeho vítězství by naše mužstvo přezimovalo na první příčce tabulky. Prvních dvacet minut zápasu to byl velmi pěkný fotbal. Šance byly na obou stranách, ale branky jsme dosáhli my, i když za přispění hostující obrany. Poté následovala asi hodinová část utkání ve znamení nepřesných přihrávek a špatné hry obou mužstev. Poslední čtvrt hodina se odehrála pod taktovkou našeho mužstva. Během deseti minut jsme docílili třech branek a o zápase bylo rozhodnuto. Soupeř těsně před koncem utkání docílil čestného úspěchu na konečných 4:1. Béčko tedy přezimuje jako vedoucí tým tabulky.

Krajský přebor - dorost               11.kolo

KONICE   :    FKM dorost starší                            3          :          3

Branky –Hostaša J., Číhal L., Kopečný
Dorost měl za soupeře nepříjemné mužstvo Konice. Naše mužstvo mělo vítězství na dosah, ale soupeři se podařilo v poslední minutě zápasu vyrovnat. Do čela tabulky se tedy dostal Šumperk, který následující kolo hraje u nás.

KONICE   :    FKM dorost mladší
2          :          5