Okresní soutěž             skupina B 1. kolo

OPATOVICE „B“ :  PROSENICE
6          :           2

Branky –Stratil 3, Krutil, Koláček, Číhal

V dohrávce prvního kola soutěže si naše mužstvo ve středu poradilo s mužstvem Prosenic. Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a výsledek odpovídá průběhu zápasu. Ze strany hostí lze ocenit, že ať byl stav jakýkoli, stále se snažili dát branku a tak divák  mohl sledovat atraktivní zápas.

Okresní soutěž             skupina B 3. kolo
OPATOVICE „B“ :  ŽÁKOVICE
5          :           0

Branky – Krutil 4, Strnadel P.
Béčko hostilo tradičního soupeře z nedalekých Žákovic. Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem. Kluci hráli výborně a pochvalu zaslouží celý tým. Liborovi Krutilovi se dařilo obzvlášť. Dal čtyři branky a několik dalších nezužitkoval. Soupeř může být rád za tento výsledek, protože jsme ještě několik vyložených šancí nedali.

Krajský přebor - dorost               4. kolo

FKM dorost starší   :    KONICE                                   4          :          1

Branky –Hostaša J. 2., Hostaša P.,  Rolinc
Dorost měl za soupeře nepříjemné mužstvo Konice. Soupeř hrál velmi tvrdě a často se uchyloval k nedovoleným zákrokům. Jako první šli do vedení hosté. Naši kluci do konce poločasu stav srovnali. Bouře o poločase v kabině našeho týmu znamenala zlepšení výkonu v druhé části hry. Tu jsme zcela jasně vyhráli a body zůstaly na  našem hřišti a vedeme tabulku krajského přeboru.
FKM dorost mladší   :    KONICE
4          :          1
Branky – Klvaňa T., Číhal M., Vozák,
Mladší dorost napodobil své starší spoluhráče a porazil mužstvo Konice stejným poměrem 4:1. Mužstvo podalo dobrý výkon a za předvedený výkon zaslouží pochvalu.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Vymětalík Pavel | Počet komentářů: 344 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek