Okresní soutěž             skupina B 1. kolo

Zápas byl odložen, kvůli nezpůsobilosti terénu.

Krajský přebor - dorost               2. kolo

FKM dorost starší   :    ŠTERNBERK

5          :          3

Branky –Plesník 2, Hostaša J., Hostaša P., Sigmund,

Dorost hrál první domácí mistrák v krajském přeboru. Utkání to bylo pro diváka velmi atraktivní. Naše mužstvo vstoupilo do zápasu až s příliš velkým respektem ze soupeře. To se nám také vymstilo. V desáté minutě jsme prohrávali 0:2. Poté si kluci uvědomili,že s takovýmto výkonem se zápas nedá hrát, natož tak vyhrát a svou hru podstatně zlepšili. Také soupeř, který přišel velmi lacino k rychlému vedení nás podcenil a patrně si myslel, že zápas už v klidu dovede do vítězného konce. Diváci už nad mužstvem lámali hůl, ale přišel nečekaný obrat. Kluci přidali na důrazu a do konce první půle otočili stav utkání na 4:2 v náš prospěch. V této části hry jsme byli lepším mužstvem. Druhá polovina utkání byla vyrovnanější a obě mužstva se do soupeřovy sítě trefily jedenkrát. A tak body zůstaly na domácí, tedy naší půdě. Takovéto vítězství je velmi cenné, zejména pro psychiku mužstva.

sternb 1stenb 2stenb 3

Utkání se odehrálo za pěkného slunečného počasí. Za následujících třicet minut, kdy měli nastoupit mladší dorostenci bylo všechno jinak.

FKM dorost mladší   :    ŠTERNBERK

Utkání se neodehrálo a bylo odloženo, protože velmi prudký přívalový déšť zcela zaplavil hrací plochu.