Krajská soutěž - dorost               15. kolo

FKM dorost         :    NEMILANY

7           :          1

Branky – Klvaňa L. 4, Číhal L.2, Hostaša J.
Dorost hrál poslední utkání podzimu s mužstvem Nemilan, které jako jediný tým nás dokázalo v podzimní části soutěže porazit. Bylo tedy co oplácet a kluci se toho zhostili skvěle. První poločas byl zcela v režii našeho mužstva. Hned v úvodu jsme měli několik slibných šancí, ale míč jsme do brány nedostali.
K první změně skóre zavelel Lukáš Číhal, který dal na 1:0. Tento zápas byl střelecky téměř celý v moci Lukášů.
Další tři branky do konce prvního poločasu vstřelil Lukáš Klvaňa a docílil tím čistého hattricku. Hosté v prvním poločase naši branku neohrozili.
Druhá půle začala opět naší brankou a dal ji opět Lukáš a to Číhal. V druhém poločase jsme neměli tak výraznou převahu jako v první. Hosté v této době docílili své jediné branky a snížili na 5:1. To bylo, ale ze strany hostí vše. Další naši branku vstřelil Lukáš Klvaňa a poslední gólovou trefu podzimu zaznamenal kapitán mužstva Hostaša Jan.
Hosté můžou být rádi za tento výsledek, protože jsme ještě spoustu šancí v zápase neproměnili.
Kluci tedy přezimují na prvním místě tabulky. Za předvedené výkony za celý podzim děkujeme celému týmu i jeho vedení.