Ženy

* PRVNÍ FOTBAL V ROCE 2007

Vydáno dne 08. 01. 2007 (2382 přečtení)

HOLKY VYHRÁLY TURNAJ V BYSTŘICIPRVNÍ FOTBAL V ROCE 2007
HOLKY VYHRÁLY TURNAJ V BYSTŘICI

 

Prvním mužstvem, které se vrhlo do fotbalových zápasů v roce 2007 byly naše ženy.

Že pro ně začíná rok dobře, dokázaly na turnaji v Bystřici pod Hostýnem, ve kterém nenašly přemožitele respektive přemožitelky.

Za účasti sedmi mužstev ( Bystřice, Valašské Meziříčí, Podhradní Lhota, Hrachovec, Loučka, Býškovice a Opatovice) nám k postupu ze skupiny stačilo jedno vítězství nad mužstvem Loučky, když jedinou branku utkání vstřelila Janáčková.

V semifinále jsme se utkali ze sousedem, Býškovicemi a utkání skončilo nerozhodně 1:1. Branku v tomto utkání zaznamenala Hostašová. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a vyhráli jsme jej 2:1. Branky daly Krčmářová a Bakaiová.  

V samotném vrcholu turnaje, v jeho finále, se naše hráčky utkaly s mužstvem Hrachovce. Zápas skončil v normální hrací době 1:1, když naši branku vstřelila Krčmářová. O vítězi turnaje tedy stejně jako v semifinále rozhodly střely s pokutových kopů. V těch naše hráčky zvítězily 2:0 brankami Strnadlové a Matýskové.

Za předvedený výkon patří poděkování všem hráčkám, ale měli bychom vyzvednout výkon  kapitánky a brankářky, Katky Žeravíkové, která ze čtrnácti pokutových kopů, pustila míč za svá záda pouze jedenkrát. Snad toto vítězství je předzvěstí dobrých výkonů všech našich  mužstev.

Sestava – Žeravíková, Strnadová M., Strnadová P., Bartošíková, Hostašová, Janáčková, Bakaiová, Matýsková a Krčmářová. Trenérem a strůjcem taktiky – Mira Strnadel starší.

Děvčata nasadily jste letošní laťku hodně vysoko. Gratulujeme Vám.

 

/>bystr1bystr

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

Autor: | Počet komentářů: 190 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
©2005 by www.opatnet.cz | Powered by phpRS |
RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1