Informace

* Mládež - vynikající vstup do divize !!!

Vydáno dne 20. 08. 2005 (2905 přečtení)

Obě mužstva dorostu porazila Nový Jičín !!!

FKM dorost starší : NOVÝ JIČÍN 3 : 1 Branky – Adam 2, Jakubec Dorostencům se vstupní utkání do divize vydařilo.

Celek Nového Jičína byl, ale velmi kvalitní a utkání bylo velmi těžké. Hosté hráli výborný fotbal a naše mužstvo se snažilo nezaostávat. O všem rozhodla slabší chvíle hostujícího týmu v prvním poločase, kdy jsme během čtyř minut dali tři branky.

Hosté poté měli několik brankových příležitostí, ale v druhém poločase se jim podařilo pouze snížit na konečných 3:1.

Všichni hráči hráli výborně, ale lze vyzvednout výkon našeho brankáře, který mužstvo výrazně podržel. Určitě bychom si přáli takových výsledků více. FKM dorost mladší : NOVÝ JIČÍN 2 : 1 Branky – Vývoda ,Majkus Utkání mladšího dorostu bylo vyrovnanější, ale také kvalitní. Po bezbrankovém poločase jsme se ujali vedení brankou Vývody. Hosté po chvíli stav srovnali, ale konečné slovo patřilo našemu mužstvu.

Na konečných 2:1 dával Majkus. I v tomto utkání musíme vyzvednout výkon brankáře, ale ani ostatní hráči nezaostávali.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: administrator | Počet komentářů: 522 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek