Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 23. 10. 2017

NEPRESTIŽNĚJŠÍ ZÁPAS NAŠÍ SKUPINY JSME VYHRÁLI

Krajská soutěž 1A třída skupina B

OPATOVICE „A“  :  BĚLOTÍN

3           :           0

Branky: Hostaša J., Janásek, Novák

Nejprestižnější zápas naší skupiny se odehrál na našem hřišti toto kolo. V souboji prvního s druhým jsme přivítali Bělotín. Kdo tipoval boj ve středu hřiště měl pravdu v prvním poločase. Obrany obou týmů pracovaly dobře a šance se objevily jen sporadicky. Zlom přišel hned na začátku druhé části hry. To se střelecky prosadil Hostaša a vedli jsme 1:0. Hosty to donutilo hru více otevřít, ve snaze vyrovnat. Opatovice však soupeře přitlačily a vytvořily si několik dalších brankových příležitostí, z nichž dvě zužitkovali Janásek a Novák. Bělotín potvrdil, že má dobrý tým a jeho umístění v popředí tabulky mu právem patří. Z tohoto klání však vyšlo vítězně naše mužstvo, právem bralo všechny body. První půle vyrovnaná, ve druhé lepší Opatovice.

Za zodpovědný výkon si kluci zaslouží pochvalu.

V anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo výhru našeho mužstva 38%, remízu 29% a prohru 33% tipujících.

Okresní přebor

PAVLOVICE  :  OPATOVICE „B“

2           :           3

Branky:Zela, Kurfirst, Krutil

Béčko hrálo toto kolo v Pavlovicích. Byli jsme celý zápas lepším mužstvem a právem jsme vyhráli. Domácím se ovšem vždy podařilo snížit naše vedení na rozdíl jedné branky a tak i když jsme byli lepší tak nám nedali nic zadarmo.

ŽÁCI   :    KOJETÍN

0           :           6