Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 01. 10. 2017

Krajská soutěž 1A třída skupina B

OPATOVICE „A“  :  DUB nad Moravou

2           :           0

Branky: Janásek, Hostaša

Odložený zápas s mužstvem Dubu nebyl jednoduchý. Hosté jsou na konci tabulky a nepřijeli hrát otevřený fotbal. Spoléhali na brejky a většinu zápasu bránili. S přibývajícími minutami jim však začaly docházet síly a na jejich branku se valil jeden útok za druhým. Přesto trvalo, až do 80. minuty než jsme skórovali. Janásek proměnil pokutový kop a nedlouho nato Hostaša naši výhru potvrdil.

V anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo výhru našeho mužstva 38%, remízu 28% a prohru 34% tipujících

MOSTKOVICE  :  OPATOVICE „A“

1           :           2

Branky: Janásek, Gerhard

Ze zápasu s Mostkovicemi vyšlo vítězně naše mužstvo. Byli jsme lepší a také jsme to zúročili. Poločas byl 0:0. V druhé části hry jsme se prosadili i brankově a vedli jsme 0:2. Domácím se podařilo těsně před koncem snížit na konečných 1:2.

Okresní přebor

HORNÍ ÚJEZD  :  OPATOVICE „B“

1           :           3

Branky: Sigmund, Klvaňa P., Koláček

V Horním Újezdě jsme vyhráli zaslouženě. Měli jsme více ze hry a i více příležitostí ke skórování. Zejména ke konci jsme zahazovali neuvěřitelné šance.

OPATOVICE „B“ :  BOCHOŘ

3           :           1

Branky: Sigmund 2, Číhal L

Bochoř postoupil letos do okresu a u nás nestíhal. Kluci nehráli nijak oslnivě, ale stačilo to. Hosté po naší hrubé chybě vedli 0:1. Zvýšeným úsilím jsme zápas otočili a vyhráli 3:1.