Fotbalové noviny podzim 2016

Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 07. 03. 2017

Ohlédnutí za fotbalovým podzimem

Máme za sebou polovinu fotbalové sezony 2016/17. Když se podíváme na umístění našich mužstev v tabulkách, tak až na malé vyjímky můžeme být spokojeni.

„A“ mužstvo

Mělo a má velké problémy s trenérem mužstva po celou dobu podzimu. Proto je pro všechny překvapením umístění v tabulce. Snad proto, že na kluky padla vetší zodpovědnost. Semkli se a bojovali až na malé výpadky jako lvi. K údivu široké fotbalové veřejnosti skončili na prvním místě. Patří jim a to dík, jakož i všem co okolo mužstva chodili a starali se jak o trénování, tak i chod mužstva.

„B“ mužstvo

Podává stabilní výkony a drží se na předních příčkách okresního přeboru.

Dorost

Hrát krajský přebor dorostu je složité. Výkonost mužstev je každý rok jiná. Záleží na ročnících hráčů, na množství hráčů v jednotlivých mužstvech. Naši kluci se v kraji drží roky

Žáci

Naše fotbalové naděje si stojí dobře a je radost se na ně dívat.

Přípravky

Fotbalový potěr, či drobotina, jak se jim říká. Malí fotbalisté i fotbalistky mají u nás výborné výkony. Stojí za to se na ně přijít podívat. Poděkování za dosažené výsledky patří všem. Jak hráčům, tak i funkcionářům a sponzorům. Mužstev máme hodně a každé je třeba. Když zrušíme jakékoli mužstvo mládeže, tak se to dříve, nebo později projeví a tyto ročníky můžou chybět v soutěžích dospělých. Když chceme držet vysokou výkonnost mužů, musíme mít každý článek mládeže.

Poděkování patří i našim fanouškům, kteří chodí podporovat naše mužstva. Bez nich by fotbal nebyl to pravé. Přejeme jim hezký zbytek roku a na jaře v areálu „Pod hory“ opět na shledanou.

TJ Sokol Opatovice