Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 02. 05. 2016

1.A třída skupina B

OPATOVICE „A“   :  LUTÍN

2       :       1

Branky: Číhal L., Janásek

Áčko přivítalo na našem hřišti vedoucí mužstvo tabulky Lutín. Lutín body potřeboval, protože jeho náskok před druhou Lipovou není velký. Naše mužstvo si zase potřebovalo dokázat, že jeho předchozí dobré výsledky nebyly náhodou a že dokáže sehrát vyrovnané zápasy i s mužstvy aspirujícími na postup do krajského přeboru. A tak se očekával kvalitní zápas.

To se také potvrdilo.

Žádný ze soupeřů nenechal protivníkovi ani kousek hřiště zdarma. Zápas plný kontaktních soubojů vyzněl nakonec v náš prospěch. Vše podstatné se odehrálo v první půlhodině zápasu. Naše mužstvo hned zpočátku vsítilo dvě branky a tak jsme ve 13. minutě vedli 2:0. To se nakonec ukázalo rozhodující. Soupeř dokázal sice odpovědět brankou ve 30. minutě, kdy snížil na 2:1, ale to bylo z jeho stany vše. Šance ke změně skóre sice byly na obou stranách, ale do konce utkání se stan už nezměnil. Hosté byli v průběhu zápasu lepší v poli, my jsme měli zase více gólových příležitostí. Kluci bojovali a patří je pochválit.

Okresní přebor

SOBĚCHLEBY : OPATOVICE „B“

6        :       2

Béčko hrálo na půdě posledního mužstva tabulky v Soběchlebích. Domácí, kteří jsou ohroženi sestupem zvítězili 6:2.