Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 03. 11. 2013

1.A třída skupina B                         13. kolo

OPATOVICE „A“: ŠTĚPÁNOV

2        :       2

Branky: Hostaša, Klvaňa

Poslední zápas podzimní části jsme hostili nebezpečný Štěpánov.
První poločas hráli hosté velmi dobře. Hlídali si naše hráče a nedávali nám mnoho prostoru ke kombinaci. Šance jsme si ale vytvořili a to velmi dobré, ale ani jeden z našich hráčů nedokázal svou příležitost proměnit. Naopak hosté ve 29. minutě přišli lacino k vedení, když po rohovém kopu prošel míč až na zadní tyč a od ní do brány. Další ránu nám zasadili v 37. minutě z dobře zahraného přímého kopu. Byla minuta do konce poločasu, když Hostaša snížil z pokutového kopu na 1:2, za faul na pronikajícího Sedláčka. Tím byl uzavřen první poločas utkání.
Druhá část utkání se odehrávala za převahy našeho mužstva. Zatlačili jsme soupeře před jeho branku a objevovaly se šance. Z jedné z nich po několika narážečkách dal Klvaňa v 65. minutě vyrovnávací gól. Konec utkání byl hodně nervozní, ale žádné mužstvo branky nedocílilo a tak každý bral po bodu.
Když se ohlédneme za utkáním, tak jsme sice vyrovnali ze stavu 0:2, ale soupeři jsme darovali bod. Měli jsme daleko více šancí a to některé velmi dobré a nedali jsme branku. Laciný gól z rohového kopu má na tom také svůj díl.
I přes tuto remízu jsme po podzimní části soutěže na prvním místě tabulky.

V anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo výhru našeho mužstva 38%, remízu 29% a prohru 33% tipujících.