Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 05. 09. 2011

Krajská soutěž 1.A třída skupina B 5. kolo
 OPATOVICE „A“:  PLUMLOV
                     4           :           1

Branky – Plesník 2, Stratil, Ondroušek
Mužstvo Plumlova hrálo toto kolo na našem hřišti. Opatovice mají v základní sestavě poměrně hodně zraněných a tak trenér musel sáhnout do rezerv. Plumlov byl v tabulce druhý a tak byly obavy o výsledek. Když se však podíváme na celý průběh zápasu, můžeme být spokojeni. Z tohoto pohledu se dá říci, že zápas byl rozhodnut hned zpočátku. Ve druhé minutě se trefil Laďa Stratil a nedlouho na to Lukáš Plesník. Ve dvacáté třetí to byl opět Plesník, kterému se v tomto utkání dařilo a tah s jeho postavením do zápasu trenéru vyšel. Za stavu 3:0 se šlo do šaten. Zpočátku druhé půle hosté chvilku zazlobili, ale netrvalo dlouho a naše mužstvo opět převzalo iniciativu. Zvýšení na 4:0 zaznamenal Ondroušek, který ve spolupráci s Laďou Stratilem krátkými přihrávkami mezi sebou doslova vyšachovali obranu hostí. Hosté svůj jediný gól zaznamenali až těsně před závěrem utkání.
V anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo výhru našeho mužstva 35%, remízu 30% a prohru 35% tipujících.