Všechny mužstva vyhrály a máme tedy plný bodový zisk patnácti bodů.

Okresní soutěž             skupina B 24. kolo

OPATOVICE „B“ :  HUSTOPEČE „B“

8          :           3

Branky –  Krutil 2, Sigmund 2, Číhal, Chrastina, Koláček, Zela

Béčko hrálo mistrák s rezervou Hustopeč.
První poločas vyzněl pro hosty. Ti šli do vedení 1:0 a po našem vyrovnání , dali druhou branku do šatny. Druhý poločas byl zcela jiný. Naše mužstvo zcela ovládlo hru. Vstřelili jsme všechny zbývající branky, z toho jednu vlastní. A tak jsme podruhé za sebou zaznamenali velmi výrazné vítězství.

<:o:p>

Krajská soutěž - dorost               25. kolo

LIPNÍK   :    FKM dorost

1           :          4
Branky – Rolinc 2, Strnadel, Hostaša J.

Dorost hrál na půdě Lipníka se kterým donedávna bojoval o první příčku tabulky. Mužstvo zahrálo dobře a to také přineslo bodový zisk. Do vedení šlo naše mužstvo, ale domácí do konce poločasu srovnali. V druhé části hry jsme byli lepší a to se také projevilo na výsledku. Zvítězili jsme zaslouženě, ale bohužel jsme před posledním kolem na druhém místě tabulky. Hůře než druzí už být nemůžeme. Na špici tabulky by nás dostalo pouze zaváhání Tovačova.