Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 14. 11. 2010

Krajská soutěž 1.A třída skupina B 15.kolo

OPATOVICE „A“:  SLATINICE

2          :           0

Branky – Klvaňa, Šigut
Opatovice hostily doma mužstvo Slatinic.
Bodů nemáme zrovna na rozdávání a tak pokud jsme chtěli udržet krok se středem tabulky tak jsme museli vyhrát. Jednoduchá situace to ale nebyla, protože marodka nám vyřadila tři hráče základní sestavy. Fotbal to byl upracovaný, hráči se hodně naběhali, ale celkový výsledek vyzněl v náš prospěch. V prvním poločase padla jedna branka. Klvaňovi vyplatilo důsledné sledování míče až k brankové čáře, kde vyhrál souboj s hostujícím gólmanem a otevřel skóre utkání. Za stavu 1:0 se šlo do šaten. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první. Druhou branku utkání vstřelil Šigut a tak jsme brali všechny body. Byl to poslední zápas podzimní části sezony 2010 – 2011. Přes zimní přestávku bychom se měli zlepšit v situacích ve kterých máme rezervy. Věříme , že to půjde a na jaře svou pozice v tabulce zlepšíme. .