Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 12. 10. 2010

Krajská soutěž 1.A třída skupina B 10.kolo

OPATOVICE „A“:  NÁMĚŠŤ

1          :           1

Branky – Gerhard
Opatovice hostily doma mužstvo Náměště. Zápas se vyvíjel pro nás dobře. Hosté přijeli pouze v jedenácti hráčích a jeden z nich se hned v počátku zápasu zranil a tak jsme hráli proti deseti. Soupeře jsme tlačili a celý první poločas se odehrával na půlce Náměště. Na branku jsme však čekali hodně dlouho. Ta přišla nedlouho před koncem první půle. Za stavu 1:0 se šlo do šaten. Druhá část utkání už tak jednoznačná nebyla. Zraněný hráč hostí se vrátil na hřiště a i když nebyl zcela fit, tak hosté začali být nepříjemní. I v této části hry jsme měli převahu, ale ne takovou jako v první. Hosté jeden ze svých protiútoků zužitkovali a bylo srovnáno. Mužstvo hostí hrálo dobře v obraně a co prošlo za ni, tak  pochytal velmi dobrý brankář. Do konce už žádná branka nepadla a tak zápas dopadl remízou 1:1. Je to škoda. Zápas jsme měli rozhodnout už v první polovině kdy jsme měli velmi výraznou převahu. Nehráli jsme moc dobře a to se nám vymstilo.  Zejména selhala finální přihrávka. Fanoušek opatovské kopané asi moc spokojený nebyl, protože je zvyklý na lepší výkon.