Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 28. 09. 2009

Krajská soutěž 1.A třída skupina B 8. kolo

DUB na Moravě     :  OPATOVICE „A“
                     1           :           4

Branky –Klvaňa T. 2, Matýska,  Koláček
Áčko hrálo zápas venku na půdě Dubu na Moravě. Dal se očekávat těžký zápas, protože domácí jsou na předních místech v tabulce.
To se také potvrdilo.
Domácí mužstvo si hned po úvodním hvizdu vytvořilo tlak. Naše obrana však pracovala výborně a postupem času jsme nejenže hru srovnali, ale bylo to naše mužstvo, které určovalo dění na hřišti. Po faulu na pronikajícího Klvaňu, proměnil Matýska pokutový kop a za stavu 0:1 se odcházelo do šaten.
Začátek druhého poločasu opět patřil domácímu mužstvu. Tentokrát z něj vytěžilo vyrovnání na 1:1, také z penalty. Tlak jsme přečkali a opět jsme ovládli hru. Naše chvíle přišla v poslední čtvrthodině zápasu kdy domácím začaly docházet síly. Nejprve se trefil Klvaňa, poté Koláček a v poslední minutě pečetil na konečných 1:4 v náš prospěch svou druhou brankou Klvaňa.