Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 31. 08. 2009

Krajská soutěž 1.A třída skupina B 4. kolo

MOSTKOVICE     :  OPATOVICE „A“
                     0           :           1

Branky –Novotný

A mužstvo hrálo svůj mistrák na hřišti Mostkovic. Mužstvo podalo dobrý výkon a zápas dotáhlo do vítězného konce. Toto vítězství nebylo zdaleka jednoduché. Soupeř byl nepříjemný a hrál velmi dobře. Naši hráči však hráli zodpovědně a nedovolili po celý zápas domácím skórovat. První poločas dopadl nerozhodně 0:0. Náš čas přišel asi v polovině druhé půle zápasu. Domácí neudělali za celý zápas moc chyb, ale z těch mála jsme jednu potrestali. Soupeř se ještě snažil zápas vyrovnat, ale náš tým pracoval v obranné fázi dobře a tak jsme jednobrankové vítězství dotáhli až do posledního hvizdu zápasu. Můžeme říci, že výhra byla zasloužená. Měli jsme více šancí a i převahu v poli. Vítězství ale stálo spoustu sil.