Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 20. 10. 2008

Krajská soutěž 1A třída skupina B  11. kolo

MOSTKOVICE  :  OPATOVICE „A“

1           :           4

Branky – Janásek 2, Gerhard, Vinklárek

Opatovice hrály tento zápas na hřišti Mostkovic, které v předchozím kole sebraly body vedoucímu Jesenci.

Začátek utkání se odbýval v režii domácího mužstva, které ze svého tlaku vytěžilo vedoucí branku. Naše mužstvo však zanedlouho hru srovnalo a začaly se objevovat šance na naší straně. Janásek srovnal stav utkání z pokutového kopu a dokonce první půle se trefil ještě Gerhard.

Druhý poločas jsme byli zcela jasně lepším mužstvem. Domácí v této části hry odpadli fyzicky a naši hráči toho využili. Brankami Janáska a Vinklárka jsme toto utkání vyhráli 1:4 a to jsme měli ještě šance.

Doposud vedoucí Jesenec prohrál na Nových sadech Olomouc a tak jsme se dostali na vedoucí příčku tabulky.

Další zápas hrajeme právě v Jesenci, kde se patrně rozhodne kdo přezimuje na špici tabulky.