Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 15. 09. 2008

Krajská soutěž 1. A třída skupina B  6. kolo

OPATOVICE „A“ :  PLUMLOV
                     3           :           2

Branky – Bartošík 2, Janásek

Doma jsme  tentokrát hostili mužstvo z Plumlova. Hned zpočátku  to bylo rychlé utkání.

První šanci jsme měli my , ale neproměnili jsme ji.  Druhou příležitost z trestného kopu trefil do šibenice Bartošík a naše mužstvo šlo do vedení. Hosté se však nevzdali a po této naší brance měli tlak, ale poločas skončil 1:0.

Na začátku druhé půle jsme dali druhou branku Janáskem a zdálo se být o zápase rozhodnuto. Soupeř se však nevzdal a  po našich chybách  srovnal zápas na 2:2.

Přišla ale znovu naše chvíle a Bartošík opět  z trestného kopu stanovil konečné skóre na 3:2 v náš prospěch. V samém závěru jsme přišli ještě o hráče a dohrávali jsme v deseti, ale body zůstaly doma.

Můžeme ale říci, že toto vítězství stálo hodně sil a soupeř byl dobrý.

V  anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo vítězství našeho mužstva 39, remízu 32, prohru 29% tipujících.