Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 24. 09. 2007

Krajský přebor                               7 kolo

OPATOVICE „A“  :  LEŠTINA

2           :           2
Branky – Bartošík 2

A mužstvo hostilo Leštinu a mělo za sebou dva dobré výsledky. První poločas jsme soupeře přehráli, ale z několika šancí jsme proměnili jen jednu, když se z trestného kopu skvěle trefil Bartošík. Do šaten se šlo tedy za stavu 1:0 pro nás. Druhá polovina zápasu už z naší strany nebyla tak dobrá jako první. Hosté byli více aktivnější a vyrovnali také z trestňáku, i když rozhodčí tuto situaci nevyřešil dost šťastně a my jsme za to zaplatili brankou. Soupeř poté ještě dlouhým míčem otočil stav utkání ve svůj prospěch. Znovu ale přišla chvíle Bartošíka, který z dály prostřelil skrumáž a vyrovnal na 2:2. Naše mužstvo zatlačilo soupeře před jeho bránu, ale z několika slibných šancí jsme nic neproměnili. Soupeř si tedy od nás odvezl bod, což je škoda. Určitě jsme měli na to zápas rozhodnout už v prvním poločase a také v samotném závěru utkání. Dá se říci, že jsme zbytečně přišli o dva body. Fanoušci si tedy musí počkat na vítězství na domácí půdě snad do příštího zápasu.
V  anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo vítězství našeho mužstva 50, remízu 30, prohru 20% tipujících.