Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 29. 08. 2007

Krajský přebor                                  3 kolo

OPATOVICE „A“  :  ŠTERNBERK
                     1           :           1

Branky – Klvaňa

Třetí kolo v krajském přeboru jsme hostili doma Šternberk.

Hosté byli před námi o bod. Naše mužstvo mělo tedy reálnou šanci získat první body v této soutěži. Do zápasu jsme nastoupili s tímto předsevzetím. První poločas jsme toto také splňovali a i když jsme prohrávali 1:0, tak jsme vyrovnali a měli několik dobrých šancí na zvýšení výsledku. Tyto jsme, ale nevyužili a do šaten se šlo za remízového  stavu. Druhý poločas už od nás nebyl tak dobrý jako první. Šance byly na obou stranách, ale ani jedno mužstvo nedokázalo strhnout vedení na svou stranu. Soupeři si tedy rozdělili po bodu. Je to pro nás sice první bod, ale musíme si přiznat, že jsme mohli být bodově lepší. Mužstvo má zcela jistě rezervy ve kterých by se mělo zlepšit. Kluci ve spolupráci s trenérem na tom určitě pracují a tak se těšme na lepší výsledky než nyní.

V  anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo vítězství našeho mužstva 43, remízu 28,5, prohru 28,5% tipujících.