Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 13. 08. 2007

Krajský přebor                              1.  kolo

OPATOVICE „A“  :  ŠUMPERK
                         1           :           5

Branky – Bartošík

Opatovice hrály svůj první mistrovský zápas v krajském přeboru. Rozlosování nám udělilo na rozehrání mužstvo Šumperka, které v minulé sezóně skončilo v této soutěži na druhém místě. První šanci měli hosté, ale tu vychytal  náš brankář. Do další jsme se moli dostat my kdy ruku ve vápně hostí sudí neodpískal. Poté převzali iniciativu hosté a svým výkonem potvrdili, že jim postup unikl o kousek. Do konce prvního poločasu nám nastříleli čtyři branky. My jsme po jejich chybě skórovali  Bartošíkem, který snižoval na 1:2 a zaznamenal naši první branku v této soutěži. Druhý poločas si zkušené mužstvo hostí pohlídalo a přidalo ještě jednu branku a zápas tedy skončil 1:5 v náš neprospěch. I když jsme prohráli dost výrazným rozdílem, tak jsme měli několik šancí, kterými jsme mohli výsledek udělat přijatelnější. Zcela jistě přijdou zápasy ze kterých  naše mužstvo odejde vítězně.
Musíme, ale přiznat, že soupeř byl lepší a po zásluze si odvezl od nás plný počet bodů.
V  anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo vítězství našeho mužstva 35, remízu 31, prohru 34% tipujících.