Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 28. 05. 2007

Krajská soutěž 1A třída skupina B   23 kolo

OPATOVICE „A“  :  BRODEK
                     5           :           1
Branky – Janásek 4, Pírek
Už od počátku utkání bylo vidět, kdo je pánem na hřišti. Naše mužstvo mělo několik slibných šancí ze začátku zápasu, ale branku jsme dali až ve 26 minutě. Jánásek do konce prvního poločasu docílil čistý hatrick a do šaten jsme šli s výsledkem 3:0 v náš prospěch. Na začátku druhého poločasu jsme trochu polevili a soupeř toho využil a snížil na 3:1. Zbylá část zápasu patřila nám a brankami Pírka a Janáska jsme  vyhráli celkově 5:1. Dá se říci, že pro nás to byl celkem pohodový zápas a uhráli jsme si body, které jsme potřebovali. Důležité utkání přijde v sobotu kdy hrajeme v Přerově, který je za námi pouze o jeden bod. V  anketě na www.sokol.opatnet.cz tipovalo vítězství našeho mužstva 44, remízu 30, prohru 26% tipujících.