Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 31. 10. 2006

Krajská soutěž 1A třída skupina B  12. kolo

SLATINICE  :  OPATOVICE „A“
                     0           :           2

Branky – Klvaňa, Janásek

„Áčko“ hrálo svůj mistrák na půdě Slatinic.

Dlouhou šňůru osmi zápasů bez porážky jsme samozřejmě chtěli prodloužit i po tomto zápase. Začátek zápasu byl poměrně vyrovnaný. Po patnácti minutách jsme začali mít více ze hry než soupeř a přišla brzy také první branka. Ve dvacáté druhé minutě jsme vrátili přetažený centr zpět před bránu a tam se nejrychleji zorientoval Klvaňa a vedli jsme 1:0. Tímto stavem skončil také první poločas. Domácí se druhý poločas snažili o vyrovnání, ale naše obrana pracovala velmi dobře a tak se soupeř do vážnější situace nedostal. V šedesáté minutě jsme opět centrovali  a situace se opakovala. Míč šel znovu do vápna a naši hráči jej dopravili do brány. Bylo to sice na čtyři pokusy, když domácí naše střely odvraceli, ale poslední byl u míče Janásek a z jeho kopačky skončil míč v síti. Do konce se již stav nezměnil a po zásluze jsme si dovezli ze soupeřova hřiště tři body.