Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 17. 10. 2006

Krajská soutěž 1A třída skupina B 10. kolo

BRODEK  :  OPATOVICE „A“
                     2           :           3

Branky – Cagaš 2, Bartošík

Jak se dá udělat z vyhraného zápasu drama pro diváka nám předvedli naši fotbalisté.
Naše mužstvo hrálo od počátku dobře a byli jsme skoro celý zápas lepším mužstvem.
Už v prvním poločase jsme se dostávali častěji před soupeřovu bránu než domácí mužstvo. První poločas jsme také vyhráli 1:0, když se trefil Cagaš.
V druhém poločase náš tlak pokračoval. Domácí obrana špatně odkopla a Janásek střílel těsně vedle. Snad deset vteřin nato, to domácí provedli opět a Bartošík se už nemýlil a bylo to 2:0.
Poté byl faul ve vápně na Klvaňu a Cagaš dal z pokutového kopu na 3:0.
V tomto čase se zdálo, že zápas je jednoznačně rozhodnut. Co se však událo v posledních deseti minutách tomu fandové snad ani nevěřili.
V době kdy jsme měli v pohodě kontrolovat hru jsme si nechali dát zbytečnou  branku a než jsme se vzpamatovali domácí přidali ještě jednu.
Mužstvo Brodku jako kdyby polil živou vodou. V těch posledních pár minutách bylo před naší branko dost husto. Tlak jsme ale ustáli a odvezli si tři body.
Za celkový průběh zápasu a i proto,že jsme měli podstatně více šancí jsme si ale vítězství právem zasloužili.