ZNOVU S PRVNÍM A JEŠTĚ LÉPE!

Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 09. 10. 2006

"A"   :   ČECHOVICE       1 : 0

Krajská soutěž 1A třída skupina B 9. kolo OPATOVICE „A“ : ČECHOVICE 1 : 0 Branky – Koláček Po minulé remíze na hřišti vedoucího celku v Hněvotíně jsme dosadili na první místo Čechovice s kterými jsme se utkali v tomto mistrovském zápase. Ten kdo očekával dobrý fotbal byl zcela jistě spokojen. Hrál se výborný fotbal a dá se říci, že velmi slušný. První poločas dopadl bez branek. Hosté měli velmi nebezpečné standardní situace. My jsme se naopak prosazovali kombinační hrou. V druhé půli jsme si vytvořili tlak, který se s přibývající dobou neustále stupňoval. Stále častěji jsme se dostávali před soupeřovu bránu, ale hosté všechno odvraceli. Zúročení tlaku jsme se dočkali až v samém závěru, když už téměř všichni věřili, že zápas dopadne remízou. Po dlouhém centru utekl Klvańa obešel gólmana, ale dal si míč příliš daleko. Přesto se mu podařilo od brakové čáry odcentrovat zpět do vápna a dobíhající Koláček dal naši vítěznou branku. Za projevenou aktivitu zejména v druhém poločase jsme si zcela určitě vítězství zasloužili. Poděkování patří všem hráčům, ať nastoupili v základu, nebo střídali, protože odvedli výborný výkon. V tipovací anketě na www.sokol.opatnet.cz věřilo ve vítězství našeho mužstva 40% na remízu 30% a na prohru 30% tipujících. />