Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 11. 09. 2006

Krajská soutěž 1A třída skupina B   5 kolo

ŠTĚPÁNOV  :  OPATOVICE „A“

0           :           2

Branky – Klvaňa, Pírek

Opatovské „áčko“ hrálo na půdě staronového soupeře ve Štěpánově. S tímto mužstvem jsme hráli před velmi dlouhou dobou a zápasy tam byly vždy velmi tvrdé. Přesvědčili jsme se, že ani čas na tom nic nezměnil. Začátek utkání jsme měli vynikající. V osmé minutě jsme vedli 2:0, když branky vstřelili Klvaňa a Pírek. Na hřišti se poté odehrával tvrdý zápas. Šance na vstřelení branek byly na obou stranách. V poslední minutě prvního poločasu kopali domácí pokutový kop, ale náš brankář jej vyrazil a dobíhající útočník přestřelil. Toto byl rozhodující moment utkání. S ubíhající dobou utkání byli domácí čím dál víc nervóznější a závěr utkání byl z jejich strany velmi tvrdý. V sedmdesáté minutě byl vyloučen domácí obránce za hrubý faul. Naše mužstvo své vedení uhájilo a po zásluze si odvezlo tři cenné body.