Autor: <>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 03. 09. 2006

Krajská soutěž 1A třída skupina B   4. kolo

OPATOVICE „A“  :  LIPNÍK
                     4           :           1

Branky – Gerhard 2, Klvaňa 2

Opatovice hostily Lipník a po minulém nepovedeném zápase jsme si potřebovali vylepšit bilanci. To se nám povedlo. Hosté ač se snažili tak se před naši bránu dostávali velice málo. Počátečních třicet minut se jim našemu tlaku dařilo odolávat. Poté se prosadil náš nejlepší střelec Gerhadr, nedlouho nato Klvaňa a do šaten jsme šli s vedením 2:0. Na začátku druhého poločasu Lipník snížil naše vedení na 2:1. Opatovice ale znovu zaply. Klvaňa potrestal hrubou chybu hostující obrany a zvýšil na 3:1. Měli jsme ještě několik šancí, ale proměnit se podařilo až před koncem Gerhardovi na celkových 4:1. Můžeme říci, že soupeř moc nezlobil a naše vítězství bylo zcela zasloužené. V tipovací anketě na www.sokol.opatnet.cz věřilo ve vítězství našeho mužstva  48%  na remízu  26%  a na prohru  26%  tipujících.

Obě mužstva dospělých si po minulém špatném týdnu mohou tentokrát připsat plný počet bodů. Jen tak dále...