OPATOVICE „A“ : MOSTKOVICE 3:1

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 25. 09. 2005

Konečně vítězství doma!!!

Branky – Pavela 2, Bartošík „ Áčko“ chtělo dokázat domácím divákům, že body, které vozí z venku nejsou náhodné.

Toto se jim povedlo, zejména v prvním poločase. Do vedení jsme šli hned zpočátku utkání v 5. minutě, když branku dal Bartošík. Ve 28. a 36. minutě se dvakrát po sobě trefil Pavela.

V prvním poločase jsme byli lepším celkem, což se projevilo i na skóre. V druhé půli byl zápas vyrovnanější a to i zásluhou našeho vyloučení. Hostům se, ale podařilo pouze snížit na konečných 3:1 v náš prospěch.

Mužstvo ukázalo, že fotbal hrát umí a zvládlo závěr utkání i po taktické stránce.

Věříme, že se nám doma bude takto dařit i nadále a diváci budou ještě spokojenější než nyní.