NOVÉ SADY : OPATOVICE ''A''

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Opatovice - A, Vydáno dne: 14. 08. 2005

První body za výhru venku 2:1.

NOVÉ SADY : OPATOVICE „A“ 1 : 2 Branky – Škuta, Gerhard Opatovské „áčko“, které jako první z našich mužstev zahájilo mistrovskou sezónu, do ní vykročilo správnou nohou.

Za soupeře jsme měli mužstvo Nových sadů Olomouc, které své utkání hrálo na hřišti v Grygově. Našemu mužstvu se nepovedl vstup do utkání. Poměrně brzy po začátku zápasu jsme inkasovali branku.

Gól ale naše mužstvo nepoložil a do konce poločasu jsme dokázali stav utkání srovnat brankou Škuty. Rozhodující branka utkání padla hned z prvního útoku v druhém poločase, když se trefil Gerhard.

Domácí poté svou hru více otevřeli, aby stav srovnali a měli velmi nebezpečné standardní situace, ale branky nedocílili. Naše mužstvo mělo několik velmi slibných akcí, ale také nic neproměnilo a tak nervózní utkání trvalo až do konce zápasu, který tedy skončil 1:2.

Naše vítězství bylo zasloužené, protože Opatovice byly lepším mužstvem.